Tehniskie jautājumi

Atveriet šeit ActCAD-instalacijas-instrukcija instalācijas instrukciju

Atveriet ActCAD. Help menu -> About ActCAD dialoglodziņš parāda instalētās programmas versiju.
Kur: 01. Tiek parādīts kļūdas ziņojums un rasējums netiek atvērts. 02. Kļūdas ziņojums netiek parādīts, un rasējums netiek atvērts. 03. Rasējuma ielāde sākās, bet operācija nav pabeigta. Visos šajos gadījumos fails var būt bojāts, tāpēc ir nepieciešama tā sakopšana: — Start ActCAD — No File menu izvēlēties “Recover” — Izvēlieties bojāto failu un apstipriniet — Pēc tam, kad visas operācijas stājas spēkā, nepieciešams rasējumu saglabāt. Ieteicams izmantot komandu “Save As”, piešķirot atkoptajam failam citu nosaukumu, lai šādā veidā nezaudētu galīgo informāciju, kas netika atgūta.
Iemesls varētu būt tas, ka rasējums, no kura tiek kopētas vienības, tika aizvērts. Pārliecinieties, vai fails, no kura vienības tika kopētas, joprojām ir atvērts. Ja tas izrādās aizvērts: atveriet izcelsmes rasējuma failu, izvēlnē Edit atlasiet kopējamās vienības un izvēlieties “Copy” vai “Copy with Base Point”. – Atveriet vai pārejiet uz galamērķa rasējumu, neaizverot izcelsmes rasējumi, izvēlni Edit un izvēlieties Paste vai Paste to Original Coordinate. PIEZĪME. Pareizais kopēšanas veids vienmēr ir izmantot izvēlnes Edit komandu “Copy”.
Divas reizes noklikšķiniet uz bloka, kuru vēlaties ievietot rasējumā, un norādiet ievietošanas punktu.

ActCAD 2020 un jaunākas versijas atbalsta VZD uzstādījumus. Lai sagatavotu datus atbilstoši noteitkajiem standartiem, lūdzu veiciet savai programmai sekojošos uzstādījumus