PDF failu pārveidotājs uz DWG 2020

ActCAD programmatūra izlaida bezmaksas programmatūru ar nosaukumu ActCAD Converter PDF failu konvertēšanai DWG formātā.

Šo programmatūru privātpersonas un komerciālās organizācijas var izmantot jebkura veida projektiem. Tas ir vienkāršs pdf – dwg pārveidotājs, kura izmērs ir tikai 1 MB.

ActCAD konvertētājs:

Šajā pdf formātā bez pārveidotāja tiek izmantota cita tehnoloģija ar nosaukumu pstoedit, kuru izstrādāja Dr.Wolfgang Glunz no Vācijas. Šajā programmatūrā ir iespējamas aptuveni 22 failu formātu kombinācijas.

Ievades faila formāti: PDF Izvades faila formāti: DXF SVG CGM HPGL PCB PCL PPTX WMF EML TXT.

Izejas faila formāts:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka varētu būt tādas PDF failu variācijas kā vektoru PDF faili, rastra PDF faili (kas skenēti kā attēli no skenera vai jebkura virtuāla printera) un šo divu kombinācija.

Šis pārveidotājs apstrādā vienības un tekstu dxf failā, ja pdf ir 100% vektoros. Ja pdf ir rastra, tad dxf fails tiks izveidots arī ar ievietotu attēlu.

Teksta konvertēšana:

Daudzkārt PDF failā, iespējams, nav iestrādātu fontu. Ja PDF failā ir tajā iestrādāti fonti, tie tiks pārveidoti kā rediģējams teksts izvades dxf vai svg failos.

Izmēri un līderi utt.:

PDF neatzīs standarta CAD vienības, piemēram, dimensijas, līderus un blokus utt. Tie tiek saglabāti PDF formātā kā atsevišķas līnijas, loki un teksts utt. Tādējādi pārveidotajā izvades dxf failā šīs vienības būs eksplodētā formātā. Jūs nevarat izvēlēties dimensiju kā vienību. Tas jādara citiem pdf – dwg vai dxf pārveidotājiem.

Skatuves direktorija:

ActCAD Converter izmanto pagaidu stāvokļu direktoriju, lai failus saglabātu konvertēšanas procesa laikā. Parasti visiem datoriem, kuru pamatā ir Windows, pēc noklusējuma jābūt mapei “C: \ Temp”. Lietotājam ir jāpārliecinās, ka uz šī datora ir šī direktorija (šo mapi var manuāli izveidot, ja tādas nav).

Programmatūras priekšnoteikumi:

Lai efektīvi izmantotu šo pārveidotāju, lūdzu, pārliecinieties, vai datorā ir pieejama zemāk esošā programmatūra:

GPL Ghostscript

.Net Framework 3.5 vai jaunāka

Vizuāls C ++ 2015 vai jaunāks

Mapes “C: \ Temp” esamība Dialoga saskarne konvertēšanas procesa laikā piedāvā daudzas iespējas. Iespējas tiks izceltas vai paslēptas, pamatojoties uz reklāmguvumu jomu starp ievades faila formātu un izvades faila formātu.

Secinājumi:

ActCAD ir 2D rasēšanas un 3D modelēšanas CAD programmatūra, kas ir ļoti ekonomiska un sniedz vislabāko sniegumu lietotājiem. Tas ir arī labi pazīstams ar savu globālo licencēšanas iespēju, kas ir derīga visu mūžu. ActCAD saskarne ir paredzēta, lai viegli atlasītu jūsu komandas. ActCAD pārveidotājs, kas ir visiecienītākās programmatūras ActCAD īpašība, kalpo mums ar vislabākajiem izvadiem / rezultātiem. Turklāt šis pārveidotājs ir bezmaksas programmatūra.

Saistītās ziņas