Labākā CAD rasēšanas programmatūra 2020. gadā

Manuālais zīmējums, ko mēs izmantojām senatnē, ir pilnībā aizstāts ar CAD programmatūru. Mūsdienās CAD programmatūra variē no 2D rasēšanas sistēmām līdz 3D viengabala un virsmas moduļiem. CAD programmatūra ļauj mums pārbaudīt 3D objektu biezumu, izliekumus, slāņus, formu un rotāciju. Var aplūkot arī 3D objektus no dažādiem leņķiem.

CAD rasēšanas programmatūras izvēles kritēriji:

  1. Efektīva CAD programmatūra: Lai izveidotu izcilus rasējumus, mums nepieciešama izcila inženierprojekta kvalitāte. Neliela kļūda rasējumā ļoti lielā mērā var ietekmēt nozares izaugsmi. Laikā, kad meklējat CAD programmatūru, mums vajadzētu rūpēties, lai tā varētu zīmēt atbilstoši visām mūsu prasībām.

ActCAD ir rasēšanas programmatūra, kurai ir lieliska kvalitāte. Tai ir arī bloki, kas pieejami mehāniskiem, elektriskiem, civiliem un arhitektūras inženieriem.

2. Viegla mācīšanās: Grūtu rasējumu veidošanai CAD zīmēšanas programmatūrā nepieciešama pieredze. Vienmēr meklējiet CAD rasēšanas programmatūru, kurai ir līdzīgs interfeiss kā citām. Tātad CAD programmatūrai, kuru jūs iegādājaties, jābūt viegli apgūstamam īsā laika posmā. Tam vajadzētu būt arī dažām tiešsaistes apmācībām, lai ātrāk apgūtu. Lielākajai daļai komandu jābūt tādai pašai kā citai programmatūrai. Tam būtu jāatļauj arī klasiskās un modernās saskarnes.

3. Labs tehniskais atbalsts: Mums vienmēr vajadzētu iegādāties CAD programmatūru, kas nodrošina izcilu atbalstu tehnisku problēmu laikā. Ja tehniskā komanda ir profesionāļi, tad problēmas varat ātri atrisināt. Galvenokārt e-pasts ir izplatīts saziņas avots profesionālajās organizācijās. Arī tad, ja tehniskā komanda atrisina problēmas ar ekrāna koplietošanu, izsaukšanu utt. ir liela priekšrocība.

4. Rādīšanas rīku izstrāde tagadnei un nākotnei: Organizācijā vairāku nodaļu darbiniekiem ir dažādi zīmējumi. Esiet skaidrs, ka iegādātajai CAD rasēšanas programmatūrai jāspēj izdarīt zīmējums atbilstoši mūsdienu standartiem.

ActCAD ir lieliska CAD zīmēšanas programmatūra, ti, izmantota gan 2D, gan 3D zīmējumiem. Tas ir izgatavots ar IntelliCAD 8.4b, kas ir jaunākā šobrīd pieejamā tehnoloģija. ActCAD var atvērt jebkura veida failus, kā arī to biezumu, pareizos izmērus un pielaidi.

5. Savietojams ar visu veidu failiem: Strādājot uzņēmumā, jūs varat rīkoties ar daudzu veidu failiem, piemēram, Dwg, PDF, Dxf utt. Jums vajadzētu izvēlēties faila formātu, kas ir savietojams ar visu veidu sistēmām. ActCAD ir CAD zīmēšanas programmatūra, kas atbalsta vairāku veidu failus, piemēram, DXB, DWF, DGN etc.CAD zīmēšanas programmatūru. Atbalstītie formāti ActCAD CAD Viewer.

6. Izmaksu kritēriji: Tirgū ir dažādas CAD zīmēšanas programmatūras. Cena no viena uz otru ir atšķirīga. Pirms iegādāties inženierijas zīmēšanas programmatūru, jums vajadzētu apsvērt CAD programmatūras cenu. Bet pirms tam jums vajadzētu meklēt programmatūru, kurai būtu funkcijas, lai izpildītu mūsu prasības. ActCAD ir zīmēšanas programmatūra, kas ir 80% ekonomiska salīdzinājumā ar citu CAD programmatūru.

Secinājumi:

Pērkot jebkuru CAD programmatūru, vienmēr atcerieties iepriekš minētos kritērijus. Ideāls lēmums, izvēloties inženierzinātņu zīmēšanas programmatūru, var palielināt uzņēmuma peļņu. Izvēlieties programmatūru, ņemot vērā jūsu uzņēmuma prasības. Tāpēc pirms CAD zīmēšanas programmatūras pirkšanas veiciet daudz izpētes un analīzes. Ja jūs meklējat perfektu CAD zīmēšanas programmatūru par pieņemamu cenu.

Saistītās ziņas