Labākā AutoCAD alternatīva

Labākā AutoCAD alternatīva ir rūpīgi jāizvēlas pēc rūpīgas vairāku aspektu analīzes. Kāpēc kāds meklē labāko AutoCAD alternatīvu? Zemāk varētu būt daži iespējamie iemesli:

• Samazināt CAD programmatūras izmaksas.
• Lai iegūtu pastāvīgu licenci, nevis maksātu gada nomu.
• Dažus gadus turpināt ar īpašu CAD izlaidumu (teiksim, 2020. gads) bez nepieciešamības katru gadu veikt spēcīgu jaunināšanu uz jauno versiju.
• Saistīties ar nelielu CAD programmatūras izstrādes uzņēmumu, lai iegūtu personiskāku attieksmi.
• Lai saņemtu bezmaksas tehnisko atbalstu, nemaksājot gada maksu.

Migrācija no vienas CAD programmatūras uz citu nav viegls process. Izvēloties labāko AutoCAD alternatīvu, jāņem vērā vairāki aspekti. Šajā rakstā mēs esam sagatavojuši dažus svarīgus jautājumus, kas jāņem vērā, atrodot labāko AutoCAD alternatīvu. Lūdzu, izlasiet zemāk:

Datu savietojamība

Kopš astoņdesmitajiem gadiem DWG ir AutoCAD programmatūras dzimtais faila formāts. DXF ir vēl viens svarīgs faila formāts, kas tiek izmantots AutoCAD. Visā pasaulē CAD lietotāji izmanto miljardiem dwg un dxf CAD failu. Ir vairākas DWG failu versijas kā R2, R3, 2010, 2013, 2018, 2020 utt. ActCAD sākotnēji atbalsta visas šo failu versijas, nezaudējot datus. Failu konvertēšana nav nepieciešama. ActCAD izmanto Open Design Alliance (ODA) tehnoloģiju, lai lasītu un rakstītu dwg un dxf failus.

Vienkārša migrācija no AutoCAD

Kurš vēlas iemācīties citu CAD programmatūru tieši no nulles? Nevienam es neticu. ActCAD izmanto IntelliCAD tehnoloģiju, kas izstrādā galveno CAD saskarni un komandas. Saskarne, komandas un ikonas ir ļoti līdzīgas, tāpēc esošajiem AutoCAD lietotājiem nav nepieciešama īpaša apmācība. ActCAD atbalsta gan Ribbon stila, gan klasiskā stila lietotāja saskarnes. Jūs varat pielāgot saskarni pēc savām vēlmēm.

Programmai ActCAD ir īsā darba uzsākšanas rokasgrāmata, un programmatūrā ir iebūvēta palīdzība. Mūsu YouTube profilā ir pieejami daudzi palīdzības videoklipi par visām papildinājumu funkcijām un rīkiem.

Ekonomiskums

Cena ir vēl viens svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, izvēloties labāko AutoCAD alternatīvu. ActCAD ir ļoti pieņemamām cenām, un tam ir globāls derīgums. ActCAD licence ir derīga visu mūžu. Katru gadu programmatūra nav jājaunina. Jūs izlemjat, kad jaunināt nākamo ActCAD versiju. Programmatūras jaunināšanai nav derīguma termiņa, no jebkuras vecās versijas varat jaunināt ActCAD uz jaunāko versiju.

Tehniskais atbalsts

ActCAD visiem lietotājiem piedāvā bezmaksas tehnisko atbalstu pa e-pastu. Mūsu atbalsta lapā ir arī pašpalīdzības sistēma, lai saņemtu tūlītējas atbildes uz daudziem regulāriem jautājumiem. Atbalsta pakotnes nav jāpērk.

Produkta attīstība

Vēl viens svarīgs aspekts ir zināt, cik bieži CAD programmatūra tiek atjaunināta. Jums jāiet kopsolī ar tehnoloģiju attīstību paralēli citiem nozares produktiem, it īpaši AutoCAD. ActCAD kā labākā AutoCAD alternatīva katru gadu izlaiž jaunas versijas un gandrīz katru mēnesi – atjauninājumus. ActCAD savos izstrādājumos ievieš jaunāko IntelliCAD dzinēju, lai ieviestu visas jaunās funkcijas un uzlabojumus. Mūsu iekšējā komanda pastāvīgi optimizē veiktspēju un pievieno jaunas komandas ActCAD programmatūrai.

Produktu nepārtrauktība

Cik stabils ir uzņēmums, kas nodrošina vislabāko AutoCAD alternatīvu? ActCAD mātesuzņēmums darbojas kopš 2006. gada. Mēs pārdodam savus produktus vairāk nekā 60 valstīs. Katru gadu mēs augam un paplašinām savu biznesu citās valstīs. Mēs esam ļoti stabils un peļņu nesošs uzņēmums, kuru uztur augsti kvalificēti inženieri.

Juridiskie aspekti

ActCAD galvenokārt izmanto CAD dzinēju no IntelliCAD tehnoloģiju konsorcija, kas ir biedru virzīta bezpeļņas organizācija, kas atrodas ASV. Bez tam mēs izmantojam daudzas iekšēji izstrādātas tehnoloģijas un moduļus no dažiem trešo pušu uzņēmumiem. Mēs maksājam autoratlīdzības visiem mūsu partneriem par viņu tehnoloģiju izmantošanu.

Secinājumi:

Ņemot vērā visus iepriekš minētos punktus, jūs varat secināt, ka labākā AutoCAD alternatīva ir ActCAD. Šeit varat lejupielādēt pilnībā funkcionējošu izmēģinājuma versiju. Izmēģiniet, pārbaudiet un iegādājieties programmatūru!

Saistītās ziņas