ActCAD tehniskais atbalsts

ActCAD speciālisti visiem saviem produktiem piedāvā bezmaksas e-pasta tehnisko atbalstu. Pašapmācības moduli, video pamācības, lietotāja rokasgrāmatas un citus materiālus pilnībā bez maksas.

ActCAD pašpalīdzība

ActCAD pašpalīdzības modulis sniegs tūlītējas atbildes uz visiem biežāk uzdotajiem jautājumiem. Risinājumu datu bāze tiek regulāri atjaunināta, pamatojoties uz klientu jautājumiem. Šis modulis ietaupīs jūsu laiku, bez nepieciešamības iesniegt atbalsta pieteikumu un gaidīt atbildi. Lai jebkurā laikā piekļūtu šim modulim, jums jābūt pastāvīgai licences atslēgai vai atbalsta ID. Izmēģinājuma periodā var izmantot izmēģinājuma licences atslēgu vai atbalsta ID. Lūdzu, ņemiet vērā, ka izmēģinājuma licences atslēga nedarbosies pēc izmēģinājuma perioda.
Actcad pašpalīdzības sistēmā jūs varēsit izvēlēties problēmas kategoriju un apakškategoriju. Pēc iesniegšanas jūs saņemsiet visus jautājumus un risinājumus, kas saistīti ar izvēlēto kategoriju un apakškategoriju. Mēs visur esam pievienojuši video un attēlus, lai jūs viegli saprastu risinājumu.
Ja neatceraties licences atslēgu, varat ievadīt atbalsta ID (10 rakstzīmes garš), kas atrodams dialoglodziņā Palīdzība-> Par. Izmantojiet taustiņu F12, lai palaistu About Box.

Iesniegt atbalsta pieteikumu

Ja jums nav derīgas licences atslēgas, lūdzu, iesniedziet atbalsta pieteikumu zemāk esošajā veidlapā, mēs ar jums sazināsimies pa e-pastu: info@actcad.lv