ActCAD licenzēšanas politika

ActCAD licences ir beztermiņa. Jaunināšana uz nākamo versiju nav obligāta, un licencēm nav laika ierobežojuma. ActCAD programmatūras licencēšanas galvenie punkti:

ActCAD programmatūras licencēšanas galvenie punkti

  • Licences ir beztermiņa.
  • Licences ir derīgas visā pasaulē.
  • Licenci Lietotājs pats var pārvietot no datora uz datora.

Licenču veidi

1. ID koda atslēga

Šī licence  ir piemērots Lietotājiem, kuri strādā uz viena datora un neveic bieži licences pārnešanu. Vajadzības gadījumā licenci var pārsūtīt uz citu datoru, izmantojot komandu “Licences pārsūtīšana”. Licences pārnešanas procesā nav nepieciešams atinstalēt un pārinstalēt programmatūru. Viena licence vienlaicīgi darbosies tikai vienā datorā. Aktivizēšanas un deaktivizācijas laikā nepieciešams interneta savienojums. Aktivizēšana bezsaistē tiek atbalstīta, ja klienta datorā nav pieejams interneta savienojums. Nav nepieciešams savienot lietotāja datoru ar vietējo tīklu. Licences izmantošanas informāciju var uzraudzīt klienta pieteikšanās portālā.

2. Tīkla peldošā (NET) licence – ID kods

Šī opcija ļauj iegādāties vienu vai vairākas licences, kas ir izmantojama vairākiem LAN tīkla datoriem ļaujot izmantot ActCAD. Visi LAN tīkla datori var izmantot ActCAD, taču vienlaicīga lietošana ir ierobežota ar iegādāto licenču skaitu. Licenci (-es) var izmantot lokālajā tīklā. Tīkla licences serveri var aktivizēt, izmantojot vai nu licences atslēgas, vai USB atslēgu. Jebkuru parastu datoru var izmantot kā ActCAD tīkla licences serveri. Tiek atbalstīta arī Windows Server OS. 

3. Live License

Licenci kontrolē ActCAD Cloud License Server. Autorizē līdz 5 datoriem vienā licencē klienta pieteikšanās zonā. Viena licence noteiktā laika posmā darbosies jebkurā vienā datorā, izmantojot internetu. Nav nepieciešams aktivizēt vai deaktivizēt. Instalējiet programmatūru jebkurā datorā, pievienojiet šo datoru klienta pieteikšanās zonai un izmantojiet to. Kad iziesiet no ActCAD, licence tiks automātiski pārsūtīta atpakaļ uz mākoņa serveri. Licenci var izmantot jebkurā pasaules vietā. Šī licence ir ideāli piemērota darba vietu maiņai. Savienojumam ar Licenci klienta datorā vienmēr ir nepieciešams interneta savienojums. Lūdzu, ejiet uz šo lapu, lai iegūtu pilnīgu informāciju par mūsu tiešo licencēšanu https://actcad.lv/actcad-live-licences-tehnologija/

4. Korporatīvā licencēšana

Mēs sniedzam korporatīvo licenci klientiem, kuri pērk vismaz 25 licence. Viena licences atslēga tiks nodrošināta ar vairāku aktivāciju ierobežojumu. Ekonomiskāka salīdzinājumā ar atsevišķām licencēm. Licences var izmantot vairākās pasaules vietās. Nākotnē tai pašai atslēgai var pievienot vairāk licenču.

5. CAD OEM licence

Mēs varam izveidot pielāgotu produktu ar jūsu produkta nosaukumu. Šādu licenču tālākpārdošana ir atļauta. IntellICAD kodoldzinējs ir pieejams kā OEM produkts. Nav ierobežojumu globālai lietošanai. Tiek atbalstīta arī Windows Server OS. Mēs pārdēvējam ActCAD produktus ar jūsu zīmolu un nodrošinām uzstādītāju.