Piedāvājam izmēģināt ActCAD PRIME – programmu 2D rasēšanai un 3D modelēšanai 

ActCAD PRIME - DWG tipa programma

ActCAD programma paredzēta visa veida projektēšanas darbiem. Programmas darba formāts ir standarta DWG/DXF. Pateicoties šim formātam, Jūs varēsiet vbez konvertācijām atvērt citās CAD programmās (tai skatā arī AutoCAD) izveidotos DWG failus, kā arī Jūsu veidotos failus varēs atvērt citi CAD programmu lietotāji.

Ja izdomāsi iegādāties, programma maksā tikai 450 EUR +PVN 

Strādājot ActCAD-ā Jūs varēsiet

Lai sagatavotu ģenplānus uz VZD datu sagatavēm – jāuzliek iestatījumi.

Priekšrocības

FUNKCIJAS

Darba vide

ActCAD darba vide

Programmā pieejamas sagatavotas dažādas darba vides. Klasiskā (Classic) – pierasta AutoCAD lietotājiem, Ribbon (Drafting&Anotation) – jaunā stila izvietojums. 3D modeling – priekšplānā izvietoti 3D modelēšanas rīki.

 

Pierastas komandas

Izmantojiet jau zināmās komandas rasējot, kā arī radiet savus unikālos iestatījumus darba automātizācijai. 

Izdrukas

Veidojiet izdrukas ar printeri, gan no Model režīma, gan no Layout. Papildus variet eksportēt 2D un 3D PDF failus iensiegšanā BIS sistēmā un nosūtīšanai klientiem.

Dažādu formātu failu imports

imports

ActCAD programmā iespējams importēt un eksportēt dažādus formātu failus. Kā biežāk izmantotāko var pieminēt PDF (vektora) tipa failus, kuru ActCAD var pārkonvertēt līnijās un tekstos, tādējādi paātrinot dažādu izmaiņu veikšanu standarta risinājumos.

3D modelēšana

3D modelēšana

Paralēli 2D rasējumiem programmā iespējams modelēt arī 3D. BIM versijā pieejami arī gatavie 3D bibliotēkas elementi, sienas, logi, kāpnes utt.

Artisian Renders

Artisian Reneders

Uzmodelētajiem 3D elementiem iespējams izgatavot fotorealistiskus attēlus – Renderus. Renders ir izveidots, tā lai varētu viegli izgataovt attelus, gan iesācējs, gan profesionālis.