ActCAD IntelliCAD CAD programmatūra

ActCAD ir profesionāla līmeņa CAD programmatūra, kas veidota uz jaunākā IntelliCAD dzinēja bāzes. Tas atbalsta dwg un dxf failus vietēji papildus dgn failu atvēršanai. Tā ir rentabla 2D rasējumu un 3D modelēšanas CAD programmatūra, kas ir pilnībā funkcionāla jebkuram augstas klases projektam.

ActCAD saskarne ir ļoti līdzīga citai CAD programmatūrai. Komandas un dialogi ir gandrīz identiski, tāpēc navigācija būs vienkārša. Papildus īsajam darba sākšanas ceļvedim un pilnīgai palīdzībai mūsu vietnē ir pieejams daudz videoklipu. Migrējiet no esošās CAD programmatūras uz ActCAD tikai vienā dienā.

Tehniskais atbalsts ir bezmaksas un ļoti vienkāršs, zemāk ir norādītas iespējamās atbalsta saņemšanas metodes:

 • Nosūtiet e-pastu uz info@actcad.lv
 • ActCAD iekšpusē dodieties uz izvēlni Help un noklikšķiniet uz Support ticket.

Lai saņemtu bezmaksas atbalstu, jums nav jāmaksā nekādas ikgadējās uzturēšanas maksas (AMC) vai abonēšanas maksas.

Lai ievietotu bloku, atlasiet nepieciešamo atrašanās vietu, mēroga koeficientu un griešanās leņķi. Mēs regulāri uzlabojam ActCAD programmatūru un tās funkcijas, lai to atjauninātu. Varat izmantot komandu “Pārbaudīt atjauninājumus”. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tajā pašā versijā ir pieejami bezmaksas atjauninājumi, piemēram, ActCAD 2019 Professional, ActCAD 2020 Professional utt. Ja vēlaties jaunināt uz jaunāko versiju, jums jāmaksā par jaunināšanas maksu. Tas ir pieejams mūsu tiešsaistes veikalā.

Kāpēc ActCAD?

Programmatūrai ir dažas unikālas priekšrocības, kā minēts turpmāk:

 • Licences pārsūtīšana no viena datora uz otru.
 • Licenču vispārējā derīguma termiņš ir pastāvīgs.
 • Atbalstiet gan klasiskās izvēlnes stila, gan modernās lentes stila saskarnes.
 • Atveriet PDF un rediģējiet dabiski, piemēram, CAD failu.
 • Attēla pārnešana uz vektoru (DXF).
 • Profesionāla 3D renderēšana.
 • Daudzas funkcijas, komandas un iestatījumi, kas papildina galveno IntelliCAD dzinēju.
 • Bloku bibliotēka ar vairāk nekā 5000 simboliem.
 • Augstas izšķirtspējas PDF printeris Eksportēt 3D PDF failu no 3D modeļiem utt.

Tālāk ir norādītas programmatūras ActCAD IntelliCAD komerciālās priekšrocības:

 • Stabils produktu attīstības uzņēmums – ActCAD izstrādes pamatkompānija tika izveidots 2006. gadā.
 • Mums ir klienti un partneri vairāk nekā 50 valstīs.

Mūsu akreditācijas dati:

Finances Online, populārā programmatūras direktorijā, kas ierindota ActCAD ar augstu 8,0 vērtējumu.

Saskaņā ar SaaS pārskata ekspertu viedokli no Finances Online, “izmantojot ActCAD, dizaineriem ir pieejami novatoriski un augsti profesionāli zīmēšanas projekti.”

Viņi bija pārsteigti par ActCAD 2D un 3D CAD attīstības platformu. Un viņi arī ierindoja ActCAD Professional par vienu no labākajiem produktiem savā arhitektūras programmatūras pārskatā.

Finances tiešsaistē uzslavēja ActCAD “nepārspējamu vizuālo modelēšanu un simulāciju”, kas ļauj veikt profesionālu dizainu, savlaicīgu ieinteresēto personu atsauksmes un klientu pirkšanu.

Viņi arī atzinīgi novērtēja programmatūru paātrinātai produktu piegādei, izmantojot platformas automātiski ģenerētās specifikācijas un simulācijas. Tas ļauj ražotājiem vienkārši paziņot savu redzējumu, kas pēc tam platformu pārvērš realitātē.

Saskaņā ar Finances Online B2B ekspertu komandu, ActCAD ir 100% likumīgs un īsts, rentabls.

Daži citi ieguvumi ir tehniskais atbalsts, PDF un DXF attēlu konvertēšana, lietotājam draudzīgs Right Off The Bat un daudz kas cits.

Algoritms apkopo visus komentārus, atsauksmes, viedokļus un lietotāju atsauksmes par ActCAD. Šis algoritms ģenerēja ārkārtīgi pozitīvu 95 procentu lietotāju apmierinātības novērtējumu.

Vietne arī ierindoja ActCAD viņu populārajās ActCAD profesionālajās alternatīvās. Viņi pierādīja, ka ActCAD ir platforma, kas palīdz dizaineriem ātri un rentabli sniegt profesionālus projektus.

Saistītās ziņas